Przejdź do treści

Pranie dywanów

NIE wykonuj prania dywanów samodzielnie, gdyż możesz doprowadzić dywan do stanu nieodwracalnego zniszczenia a wtedy nasza pralnia dywanów nie przywróci jego pierwotnego stanu. Nie wszystkie dywany nadają się do przemoczenia. Wyobraź sobie, że nie musisz już własnoręcznie na kolanach męczyć się i wykonywać prania dywanów. Możesz łatwo zlecić tą usługę profesjonalnej pralni dywanów i odpocząć sobie w czasie nieobecności dywanu. Zaoszczędzisz czas i siłę na ciekawsze zajęcia.

CSF Pralnia dywanów w Łodzi oferuje usługę pranie dywanów w naszej pralni stacjonarnej.  Jeśli nie posiadasz własnego transportu, dywany odbierzemy od Ciebie naszym transportem. Po ok 3 dniach dostarczymy dywany czyste i suche pod wskazany adres. Usługa transport dywanów obejmuje odebranie z domu i dostarczenie z powrotem wraz z wniesieniem dywanu do domu.

Do prania dywanów stosujemy technikę na mokro metodą ekstrakcyjną z szorowaniem dywanów. Pierzemy dywany z tworzyw sztucznych oraz wełniane i mieszane (nie jedwabne i nie wiskozowe). Wykonujemy również usługę prania dywanów z dłuższym włosiem tzw. shaggy (nie każdy rodzaj dywanu shaggy nadaje się do prania).

Usuwamy większość uporczywych plam. Wyczesujemy dywany z włosów i zwierzęcej sierści. Niwelujemy lub usuwamy przykre zapachy (usługa dodatkowa, należy zgłosić nieprzyjemny zapach przy zamówieniu usługi).

Na życzenie impregnujemy wyczyszczone dywany, dzięki czemu pozostają one na długi czas odporne na powstawanie nowych zabrudzeń.

W efekcie Twoje dywany są czyste, pozbawione plam. Od 2016 jako jedni z niewielu w regionie łódzkim oferujemy usługę ozonowanie dywanów, która odkaża dywany i pozbawia je nieprzyjemnych zapachów jednocześnie. Dywany poddane temu procesowi nie zawierają roztoczy i innych drobnoustrojów, co szczególnie przydaje się osobom uczulonym / astmatykom a także w domach gdzie przebywają małe dzieci oraz zwierzęta domowe.

NOWOŚĆ: w ofercie pralni dywanów dostępne również mechaniczne trzepanie dywanów. Usługa dodatkowa, która pozbawia twoje dywany bardzo dużej ilości zawartego w nich pyłu, kurzu i piachu. Dywan jest uderzany ok 2000 razy na minutę przez maszynę. Nie zrobisz tego samodzielnie na trzepaku, lepiej zamów tą usługę u fachowców.

Skorzystaj z naszych usług, aby efekty czyszczenia były dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujące.

Przygotowanie dywanów do prania wykonaj zwijając je krótszym bokiem i zawiąż taśmą klejącą lub sznurkiem aby się nie rozwijały podczas transportu.

Usługa transport dywanów obejmuje odebranie z domu i dostarczenie z powrotem wraz z wniesieniem dywanu do domu.

Zadzwoń teraz i zamów wykonanie usługi w dogodnym dla Ciebie terminie tel. 511 616 616