Przejdź do treści

Pranie tapicerki samochodowej

Obecnie większość z nas dużą część dnia spędza w samochodzie, dlatego tak istotne jest przebywanie w czystym, pachnącym i zadbanym wnętrzu auta. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, posiadamy w swojej ofercie usługę pranie tapicerki samochodowej oraz czyszczenie tapicerki skórzanej w aucie. Czyścimy całe wnętrze auta: sufit, siedzenia, boczki drzwi, bagażnik, dywaniki, wykładzinę podłogową, szyby oraz elementy tworzyw sztucznych (tj. deska rozdzielcza, słupki, schowki, progi, szyby).

Pranie tapicerki wykonywane jest w naszym lokalu. Usługa wykonywana jest bez względu na warunki pogodowe przez cały rok. Tapicerkę tekstylną suszymy po to, żeby po odebraniu pojazdu od razu nadawał się do użytkowania.

Istnieje także możliwość odebrania auta z wilgotną tapicerką i wysuszenie jej we własnym zakresie (opcja nie zalecana) – usługa będzie wtedy nieco tańsza. Czas wykonania pełnej opcji usługi wynosi ok. 6-8 godzin. Auto do czyszczenia przyjmujemy w godzinach porannych a do odbioru jest po południu. Istnieje możliwość zostawienia auta po południu i odebrania w dniu następnym.

W efekcie Twoja tapicerka samochodowa pozostaje czysta i pozbawiona plam. Aby zachować dobry stan wnętrza auta sugeruje się gruntowne czyszczenie tapicerki samochodowej co najmniej 1 raz w roku.  Oferujmy również ozonowanie tapicerki i wnętrza auta. Usługa ta usuwa nieprzyjemne zapachy dymu tytoniowego, zwierząt oraz usuwa grzybnię i pleśnie z układu wentylacyjnego, które zalegają tam na skutek normalnego użytkowania klimatyzacji.

Zapewne nie jesteśmy jedyną firmą oferującą pranie tapicerki samochodowej w Łodzi, ale na pewno dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług. Pełne zaangażowanie i poświecenie wykonywanej pracy to jeden z naszych atutów wyróżniający nas od konkurencji. Czyszczenie tapicerki samochodowej  wykonujemy rzetelnie już od 2007 roku.
Uwaga:

Nie czyść tapicerki samodzielnie przy pomocy dostępnych pianek lub płynów do czyszczenia tapicerki. Istnieje możliwość pogorszenia efektu końcowego, gdyż preparaty te pozostają w tapicerce i każda kropla wody nawet deszczowej powoduje powstawanie zacieków trudnych do usunięcia. W ofercie firmy CSF znajduję się również czyszczenie tapicerki  samochodowej skórzanej wraz z pielęgnacją.

Zadzwoń teraz i zamów wykonanie usługi w dogodnym dla Ciebie terminie tel.: 511 616 616