Przejdź do treści

Pranie tapicerki meblowej

NIE wykonuj prania tapicerki meblowej we własnym zakresie, dostępnymi piankami do tapicerki lub innymi specyfikami dostępnymi na rynku. Dlaczego? Ponieważ jedynie równomiernie rozetrzesz brud po całej powierzchni mebla, część zabierając na ściereczce. Większość brudu, która pozostanie w tapicerce, będzie powodowała, że każde kapnięcie nawet czystej wody na mebel spowoduje powstanie nieokazałego zacieku, którego sam nie usuniesz.

Wyobraź sobie, że nie musisz już własnoręcznie w pocie czoła wykonywać prania tapicerki meblowej. Możesz łatwo zlecić nam profesjonalne pranie tapicerki meblowej. Oszczędzisz czas i siły na ciekawsze zajęcia.

Pranie tapicerki meblowej to jedna z usług flagowych w ofercie firmy CSF. Jeśli któryś z Twoich ulubionych mebli stracił swój pierwotny blask zadzwoń do nas i zamów usługę prania, aby przywrócić wyraźne kolory i przyjemny zapach świeżości Twoim tapicerowanym meblom.

Pranie tapicerki meblowej wykonywane jest u Klienta w domu lub firmie. Istnieje również możliwość dostarczenia mebli (np. krzesła, fotele) do pralni stacjonarnej we własnym zakresie i pranie tapicerki może zostać wykonane w naszym lokalu.

Pranie tapicerki meblowej wykonywane jest na mokro metodą ekstrakcyjną. Czas schnięcia wynosi od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od grubości oraz stopnia zabrudzenia materiału a także temperatury i wilgotności otoczenia. W efekcie Twoja wyczyszczona tapicerka meblowa pozostaje czysta pozbawiona plam, nieprzyjemnych zapachów oraz większości roztoczy.

Zapewne nie jesteśmy jedyną firmą oferującą pranie tapicerki meblowej w Łodzi, ale na pewno dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług. Pełne zaangażowanie i poświęcenie wykonywanej pracy to jeden z naszych atutów wyróżniający nas od konkurencji. Czyszczenie tapicerki meblowej wykonujemy rzetelnie już od 2007 roku.

W ofercie pralni znajduję się również czyszczenie tapicerki skórzanej wraz z pielęgnacją. Do czyszczenia tapicerki skórzanej używamy specjalnych delikatnych środków po to by nie narażać skóry na zniszczenie.

Zadzwoń teraz i zamów wykonanie usługi w dogodnym dla Ciebie terminie tel.: 511 616 616